V košíku je 0 položek

Příběh Farm Frites

Příběh Farm Frites zní až pohádkově. Je podzim roku 1969 a na malé bramborové farmě v nizozemském Oudenhoornu vyorává mladý rolník Gerrit de Bruyne bohatou úrodu. Traktor se však náhle zastaví, mladý muž sestupuje a bere do ruky brambor. Dlouze si jej prohlíží a ptá se: „Proč vlastně naše brambory lidem tak chutnají? Jak je mají nejraději? Lze je nabídnout i jinak než jen balené v pytlích?“ Rychle si sbalí nejnutnější věci a odjíždí na letiště. Odpovědi na své otázky chce najít v zemi, kde brambory skutečně milují - v Americe.

Po návratu ze studijní cesty je definitivně rozhodnut – celou svou produkci brambor nabídne jako hranolky. Pravé farmářské hranolky - dlouhé, pravidelné, bez jediného kazu – lákající na první pohled. Jeho zákazníky se stávají snack bary a malé restaurace v okolí. Produkce je 30 kartonů denně. Pověst o skvělé chuti se šíří jako lavina. O jeho hranolky mají v krátké době zájem další a další restaurace, hotely, cateringové firmy a prodejci rychlého občerstvení. A protože lidé, kteří je ochutnají, si je chtějí připravit i doma, nacházejí výrobky se značkou Farm Frites své místo i v obchodech.

Dnes je Farm Frites úspěšnou mezinárodní společností. Z malé rodinné farmy se stal významný podnik s 9 výrobními závody na 3 kontinentech, vyvážející své výrobky do 45 zemí po celém světě. V Evropě patří mezi 3 největší dodavatele bramborových výrobků. Díky střízlivé obchodní filozofii a ambicióznímu přístupu se firma stala symbolem vysoké kvality a efektivity pro celou potravinářskou oblast. Základem úspěchu Farm Frites je kvalitní surovina, dokonalá technologie výroby a široký sortiment. Farm Frites se však stará i o špičkovou úroveň ostatních služeb - logistiky a distribuce. Řídíme se tím, že každý výrobek, který vyrobíme, budete hodnotit především Vy, naši zákazníci.

NOVÉ ODMĚNY PRO ROK 2017!
Celá řada nově zařazených odměn ve všech kategoriích nabídky Farm Frites Klubu.

---

Zaregistrujte se a obdržíte Šek na body gratis v hodnotě 20 bodů! Dárek Platí pouze pro zákazníky, kteří ještě nejsou v našem klubu zaregistrováni.

Farm Frites CZ s.r.o. - idatabaze.czPotraviny - idatabaze.cz